Ubezpieczenia

Dowiedz się koniecznie już dziś, jaką ofertę ubezpieczyciela wybrać.

Celem ubezpieczenia jest zapewnienie wysokiej ochrony ubezpieczeniowej za jak najniższą składkę. Jest ono adresowane przede wszystkim do klientów, którzy potrzebują zabezpieczenia -krótko, -średnio i długoterminowych zobowiązań finansowych, takich jak kredyty, pożyczki czy leasingu.

Świadczenie, którego wysokość ubezpieczający wybiera przy zawarciu umowy, jest wypłacane uposażonemu w przypadku śmierci ubezpieczonego, lub - w przypadku zawarcia umów dodatkowych - w wyniku poważnego zachorowania bądź trwałego inwalidztwa ubezpieczonego. Umowa zawierana jest na czas określony i może być opłacana regularnie bądź jednorazowo.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie nieruchomości to jeden z pierwszych kroków, który powinien być postawiony od razu po zakupie nowego lokalu czy wybudowaniu domu. W ten sposób zabezpieczamy się nie tylko przed skutkami zalania sąsiadów, ale również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: pożarami, silnymi wiatrami oraz przed kradzieżą.

Dowiedz się koniecznie już dziś, jaką ofertę ubezpieczyciela wybrać.

Formularz kontaktowy

Na rozmowie wstępnej Twój osobisty Specjalista Kredytowy udzieli Ci wszelkich informacji na temat warunków kredytu, zdolności kredytowej oraz wymaganej dokumentacji umożliwiającej rozpoczęcie procedury ubiegania się o kredyt.

Czym jesteś zainteresowany?

Loga banki