Kredyt refinansowy

Chesz zmniejszyć raty kredytu

Skorzystanie z kredytu refinansowego To najlepszy sposób na zmniejszenie raty kredytu nawet o 30%!

Warto przyjrzeć się bliżej kredytom hipotecznym zaciągniętym przed rokiem lub jeszcze wcześniej. W okresie, gdy zaciągałeś kredyt mieszkaniowy (lub inny rodzaj kredytu) rynek kredytów mógł wyglądać zupełnie inaczej niż dziś. Kredyty były wówczas udzielane z dużo wyższym oprocentowaniem (marżą którą banki stosowały w tamtym czasie)

Kredyt refinansowy

Jednak od tamtego czasu na rynku pojawiły się nowe banki a konkurencja między bankami znacznie zaostrzyła się, w wyniku czego obecnie banki oferują swoim nowym klientom znacznie lepsze warunki kredytowania.

Nie oznacza to jednak, że przez następne 30 lub 40 lat jesteś skazany na drogi kredyt. Wysokie raty kredytu można bardzo szybko i sprawnie dostosować do aktualnych możliwości finansowanych.

Kredyt refinansowany może być udzielony w innej kwocie niż pierwotnie udzielony kredyt, w innej walucie z niższym oprocentowaniem i oczywiście możesz otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel i spłatę kredytów konsumpcyjnych. Dodatkową zaletą jest to, że wiele banków oferuje uproszczone procedury przy refinansowaniu takich zobowiązań.

Formularz kontaktowy

Na rozmowie wstępnej Twój osobisty Specjalista Kredytowy udzieli Ci wszelkich informacji na temat warunków kredytu, zdolności kredytowej oraz wymaganej dokumentacji umożliwiającej rozpoczęcie procedury ubiegania się o kredyt.

Czym jesteś zainteresowany?

Loga banki

https://www.high-endrolex.com/6

https://www.high-endrolex.com/6