O nas

Certum jest Pośrednikiem Kredytowym działającym na rynku finansowania hipotecznego, oferuje porównanie ofert finansowych proponowanych przez dostępne na rynku banki. Powodów naszego sukcesu na rynku pośrednictwa kredytowego jest kilka. Postrzegani jesteśmy jako grupa specjalistów, mających doskonały kontakt z Klientami. Właśnie w profesjonalizmie i rzetelności tkwi nasza siła.

Wielogodzinne analizowanie szerokiej oferty rynku finansowego nie musi być Państwa obowiązkiem. Prezentacja odpowiedniej oferty może być trafna i szybka bez błądzenia we mgle dynamicznie zmieniających się propozycji banków.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oszczędzamy czas, jak i pieniądze naszych klientów. Wybieramy najlepszą usługę finansową z ofert wielu banków oraz dodatkowo proponujemy najlepsze w danej sytuacji ubezpieczenia.

Pomagamy w finansowaniu celów mieszkaniowych, kredytów samochodowych, gotówkowych i innych. Działamy sprawnie i dyskretnie z dbałością o indywidualne potrzeby każdego klienta od momentu jego zgłoszenia się do nas poprzez uczestniczenie w podpisaniu umowy kredytowej i aż do chwili wypłacenia środków przez bank. Do jednego z największych naszych atutów można zaliczyć fakt, iż Klient na każdym etapie spłaty kredytu może się z nami skontaktować i skonsultować posiadane warunki cenowe kredytu względem do obecnie obowiązujących na rynku.

Dlaczego właśnie kontakt z nami jest tak ważny?

Dlaczego właśnie kontakt z nami jest tak ważny?

Szeroka oferta

Sprawiamy, że w jednym miejscu mają Państwo dostęp do szerokiej oferty finansowej najważniejszych banków i instytucji.

Lepsze warunki finansowe

Nasza pomoc sprawia, że uzyskują Państwo lepsze warunki finansowe niż gdyby działali Państwo na własną rękę.

Usługa dostępna dla każdego

Sprawiamy, że usługa pośrednictwa kredytowego przestaje być elitarną. Z nami może z niej skorzystać każda osoba, która dba o odpowiedzialne rozporządzanie swoimi środkami finansowymi.

Trafne decyzje finansowe

Pomagamy podejmować naszym Klientom trafne decyzje finansowe na dynamicznie zmieniającym się rynku finansowym.

Brak ukrytych kosztów

Dzięki naszej rzetelnej i pełnej wiedzy na temat rynku finansowego dokładnie prezentujemy zalety i wady każdego rozwiązania.

Oszczędność Państwa czasu

Wszystkie czasochłonne formalności wykonuje za Państwa Wasz stały doradca kredytowy.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia bezpłatnego spotkania z naszym Ekspertem Kredytowym w wygodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Loga banki